Tekme

Prihajajoče tekme

Kategorija Ekipa Nasprotnik Datum Ura Lokacija

Odigrane tekme

Kategorija Ekipa Rezultat Nasprotnik Datum Lokacija Poročilo
ČlaniŠpan Brezovica

SIP Šempeter26.03.2021Balon, Brezovica
ČlaniŠpan Brezovica1:3

16:25, 21:25, 25:22, 28:30

FužinarSijMetal Ravne17.02.2021OŠ P. Voranc, Ravne na Koroškem
ČlaniŠpan Brezovica3:1

24:26, 25:19, 25:18, 25:16

Radenci13.02.2021Radenci
ČlaniŠpan Brezovica2:3

20:25, 25:19, 20:25, 25:19, 15:17

SIP Šempeter10.02.2021ŠD OŠ Šempeter
ČlaniŠpan Brezovica2:3

25:19, 22:25, 19:25, 25:18, 13:15

FužinarSijMetal Ravne06.02.2021Balon, Brezovica
ČlaniŠpan Brezovica3:2

25:23, 19:25, 21:25, 25:22, 15:13

KEKOOprema Žužemberk03.02.2021OŠ Žužemberk
ČlaniŠpan Brezovica3:1

25:17, 18:25, 25:14, 25:16

PRO Volley30.01.2021OŠ Leona Štuklja Maribor
ČlaniŠpan Brezovica2:3

18:25, 21:25, 25:21, 25:16, 11:15

Šoštanj Topolšica27.01.2021Balon, Brezovica
ČlaniŠpan Brezovica1:3

25:22, 22:25, 14:25, 22:25

Črnuče 23.01.2021Črnuče
ČlaniŠpan Brezovica3:0

25:16, 25:22, 25:20

PRO Volley15.01.2021Balon, Brezovica
ČlaniŠpan Brezovica3:1

25:16, 25:21, 25:27, 25:15

FužinarSijMetal Ravne28.12.2020Balon, Brezovica
ČlaniŠpan Brezovica3:2

20:25, 25:22, 17:25, 25:21, 15:12

KEKOOprema Žužemberk23.12.2020Balon, Brezovica
ČlaniŠpan Brezovica2:3

21:25, 25:21, 18:25, 25:21, 13:15

Radenci19.12.2020Radenci
ČlaniŠpan Brezovica0:3

12:25, 19:25, 24:26

SIP Šempeter15.12.2020Balon, Brezovica
ČlaniŠpan Brezovica3:1

25:18, 26:28, 26:24, 25:17

PRO Volley12.12.2020OŠ Leona Štuklja Maribor
ČlaniŠpan Brezovica0:3

19:25, 17:25, 16:25

Šoštanj Topolšica09.12.2020Balon, Brezovica
ČlaniŠpan Brezovica0:3

17:25, 20:25, 14:25

Šoštanj Topolšica18.11.2020Šoštanj
ČlaniŠpan Brezovica0:3

22:25, 23:25, 21:25

Črnuče 14.11.2020Balon, Brezovica
ČlaniŠpan Brezovica

Radenci11.11.2020ŠD Radenci
ČlaniŠpan Brezovica

Šoštanj Topolšica07.11.2020Balon, Brezovica
ČlaniPr`Kopač Brezovica

MOK Kočevje07.11.2020Balon, Brezovica
ČlaniŠpan Brezovica

PRO Volley31.10.2020Balon, Brezovica
ČlaniPr`Kopač Brezovica

Slov. Bistrica24.10.2020ŠD Bistrica, Slov. Bistrica
ČlaniŠpan Brezovica

SIP Šempeter24.10.2020ŠD OŠ Šempeter
ČlaniŠpan Brezovica

FužinarSijMetal Ravne21.10.2020Balon, Brezovica
ČlaniŠpan Brezovica1:3

29:27, 20:25, 23:25, 21:25

KEKOOprema Žužemberk17.10.2020OŠ Žužemberk
ČlaniPr`Kopač Brezovica1:3

25:19, 20:25, 19:25, 22:25

Ljubljana Volley17.10.2020Balon, Brezovica
KadetiMontaža Škerjanec2:1

25:22, 18:25, 16:14

Hoče11.10.2020ŠD Prvačina
KadetiMontaža Škerjanec2:0

25:12, 25:13

GO Volley11.10.2020ŠD Prvačina
ČlaniŠpan Brezovica0:3

23:25, 20:25, 22:25

Črnuče 10.10.2020Dvorana Maksa Pečarja Lj-Črnuče
ČlaniPr`Kopač Brezovica

SEP Mokronog10.10.2020ŠD OŠ Mokronog
ČlaniŠpan Brezovica3:0

27:25, 25:21, 25:20

Lubnik Škofja Loka07.10.2020OŠ J. Janežiča Škofja Loka
ČlaniŠpan Brezovica2:3

26:28, 17:25, 25:19, 25:23, 12:15

Radenci03.10.2020Balon, Brezovica
Starejši dečkiRadio 1 Brezovica2:1

25:21, 20:25, 15:13

Ljubljana Volley03.10.2020Balon, Brezovica
Starejši dečkiRadio 1 Brezovica2:0

25:22, 25:15

Črnuče ACH I03.10.2020Balon, Brezovica
ČlaniŠpan Brezovica

Šoštanj Topolšica26.09.2020ŠD Šoštanj
Starejši dečkiRadio 1 Brezovica

Radenci10.05.2020ŠD Radenci
Starejši dečkiRadio 1 Brezovica

ŠD Braslovče10.05.2020ŠD Radenci
ČlaniŠpan Brezovica

Merkur Maribor II04.04.2020Balon, Brezovica
ČlaniPr`Kopač Brezovica

Salonit Anhovo II04.04.2020Balon, Brezovica
Starejši dečkiRadio 1 Brezovica

ŠD Braslovče04.04.2020ŠD OŠ Šempeter
Starejši dečkiRadio 1 Brezovica

SIP Šempeter04.04.2020ŠD OŠ Šempeter
KadetiMontaža Škerjanec

Kostanjevica na Krki29.03.2020ŠD Gaj, Kočevje
KadetiMontaža Škerjanec

MOK Kočevje29.03.2020ŠD Gaj, Kočevje
ČlaniŠpan Brezovica

Črnuče II28.03.2020???
ČlaniPr`Kopač Brezovica

Kostanjevica na Krki28.03.2020???
KadetiMontaža Škerjanec

MOK Kočevje22.03.2020Balon, Brezovica
KadetiMontaža Škerjanec

Ljubljana Volley22.03.2020Balon, Brezovica
ČlaniŠpan Brezovica

Radenci21.03.2020Balon, Brezovica
ČlaniPr`Kopač Brezovica

Triglav Kranj II21.03.2020Balon, Brezovica
ČlaniPr`Kopač Brezovica

MOK Kočevje14.03.2020OŠ Zbora odposlancev Kočevje
ČlaniŠpan Brezovica

SIP Šempeter14.03.2020ŠD OŠ Šempeter
Starejši dečkiRadio 1 Brezovica

Salonit Anhovo14.03.2020Balon, Brezovica
Starejši dečkiRadio 1 Brezovica

Calcit Volley14.03.2020Balon, Brezovica
KadetiMontaža Škerjanec

SEP Mokronog08.03.2020ŠD OŠ Mokronog
KadetiMontaža Škerjanec

Krka08.03.2020ŠD OŠ Mokronog
ČlaniŠpan Brezovica

PRO Volley07.03.2020Balon, Brezovica
ČlaniPr`Kopač Brezovica

Lubnik Škofja Loka07.03.2020Balon, Brezovica
KadetiMontaža Škerjanec

SEP Mokronog01.03.2020OŠ Ketteja in Murna Ljubljana
KadetiMontaža Škerjanec

Ljubljana Volley01.03.2020OŠ Ketteja in Murna Ljubljana
ČlaniŠpan Brezovica

National Žirovnica29.02.2020ŠD Pod Stolom, Žirovnica
ČlaniPr`Kopač Brezovica

GO Volley28.02.2020ŠD Prvačina
ČlaniŠpan Brezovica

FužinarSijMetal Ravne15.02.2020OŠ P. Voranc, Ravne na Koroškem
Starejši dečkiRadio 1 Brezovica1:2 (25:22, 20:25, 14:16)

Merkur Maribor 09.02.2020ŠD OŠ Šempeter
Starejši dečkiRadio 1 Brezovica2:0 (25:01, 25:21)

SIP Šempeter09.02.2020ŠD OŠ Šempeter
ČlaniŠpan Brezovica3:0 (25:18, 25:17, 25:18)

ŠD Braslovče08.02.2020Balon, Brezovica
ČlaniPr`Kopač Brezovica3:0

25:23, 25:18, 25:22

VC Portorož08.02.2020Balon, Brezovica
KadetiMontaža Škerjanec2:1 (25:21, 22:25, 15:12)

Krka02.02.2020Balon, Brezovica
KadetiMontaža Škerjanec0:2 (21:25, 20:25)

Kostanjevica na Krki02.02.2020Balon, Brezovica
ČlaniŠpan Brezovica3:1 (23:25, 25:21, 25:22, 25:21)

Korvolley Mislinja01.02.2020Center za zdravje in šport Mislinja
Starejši dečkiRadio 1 Brezovica1:2 (16:25, 25:14, 09:15)

Salonit Anhovo01.02.2020ŠD Kanal
Starejši dečkiRadio 1 Brezovica1:2

25:15, 22:25, 10:15

Ljubljana Volley01.02.2020ŠD Kanal
ČlaniPr`Kopač Brezovica3:1

25:18, 16:26, 25:22, 25:20

Ljubljana Volley31.01.2020OŠ Ketteja in Murna Ljubljana
ČlaniŠpan Brezovica3:1 (25:13,25:9,25:27,25:14)

Calcit Volley25.01.2020Balon, Brezovica
ČlaniPr`Kopač Brezovica3:1

19:25, 25:16, 25:21, 25:20

Črnuče ACH III25.01.2020Dvorana Maksa Pečarja Lj-Črnuče
Starejši dečkiRadio 1 Brezovica0:2

20:25, 21:25

Merkur Maribor 19.01.2020Balon, Brezovica
Starejši dečkiRadio 1 Brezovica2:0 (25:07, 25:19)

Radenci19.01.2020Balon, Brezovica
ČlaniPr`Kopač Brezovica0:3

12:25, 17:25, 15:25

Salonit Anhovo II17.01.2020ŠD Kanal
Starejši dečkiRadio 1 Brezovica0:2

17:25, 11:25

Calcit Volley12.01.2020ŠD Kanal
Starejši dečkiRadio 1 Brezovica2:1 (25:19, 23:25, 20:18)

Ljubljana Volley12.01.2020ŠD Kanal
MladinciPr`Kopač Brezovica2:3

20:25, 21:25, 25.19, 25:15, 10:15

FužinarSijMetal Ravne22.12.2019ŠD Planina Kranj
MladinciPr`Kopač Brezovica2:1

16:25, 25:18, 15:8

Triglav Kranj22.12.2019ŠD Planina Kranj
ČlaniŠpan Brezovica3:1 (25:22, 23:25, 25:22, 25:16)

KEKOOprema Žužemberk21.12.2019OŠ Žužemberk
Starejši dečkiRadio 1 Brezovica2:0 (25:16, 25:20)

Kostanjevica na Krki21.12.2019OŠ Kostanjevica na Krki
Starejši dečkiRadio 1 Brezovica2:0 (25:22, 25:19)

Krka21.12.2019OŠ Kostanjevica na Krki
ČlaniŠpan Brezovica3:0 (25:16, 25:17, 25:21)

Merkur Maribor II13.12.2019OŠ Bojana Ilicha Maribor
ČlaniPr`Kopač Brezovica1:3

21:25, 19:25, 25:22, 14:25

Triglav Kranj II12.12.2019ŠD Planina Kranj
MladinciPr`Kopač Brezovica2:0 (25:13, 25:23)

SIP Šempeter08.12.2019Balon, Brezovica
MladinciPr`Kopač Brezovica2:1 (25:21, 15:25, 15:13)

Calcit Volley08.12.2019Balon, Brezovica
ČlaniPr`Kopač Brezovica0:3

19:25,8:25,18:25

Kostanjevica na Krki07.12.2019Balon, Brezovica
Starejši dečkiRadio 1 Brezovica2:0 (25:21, 25:22)

Ljubljana Volley07.12.2019ŠD Pod Stolom, Žirovnica
Starejši dečkiRadio 1 Brezovica2:0 (25:10, 25:17)

Žirovnica07.12.2019ŠD Pod Stolom, Žirovnica
ČlaniŠpan Brezovica3:0 (25:18, 25:22, 28:26)

Črnuče II06.12.2019Balon, Brezovica
KadetiMontaža Škerjanec0:2 (20:25, 27:29)

ACH Črnuče01.12.2019Dvorana Maksa Pečarja Lj-Črnuče
KadetiMontaža Škerjanec2:0 (25:19, 25:19)

SEP Mokronog01.12.2019Dvorana Maksa Pečarja Lj-Črnuče
ČlaniŠpan Brezovica1:3

27:25, 18:25, 22:25, 21:25

Radenci30.11.2019OŠ Radenci
MladinciPr`Kopač Brezovica2:1 (25:16, 17:25, 18:16)

Salonit Anhovo24.11.2019ŠD Kanal
MladinciPr`Kopač Brezovica1:2 (21:25, 25:12, 09:15)

Kostanjevica na Krki24.11.2019ŠD Kanal
MladinciPr`Kopač Brezovica2:0 (25:13, 25:19)

Salonit Anhovo24.11.2019ŠD Kanal
ČlaniŠpan Brezovica2:3 (19:25,17:25,25:17,25:22,13:15)

SIP Šempeter23.11.2019Balon, Brezovica
ČlaniPr`Kopač Brezovica1:3

19:25,16:25,25:22,22:25

MOK Kočevje23.11.2019Balon, Brezovica
Starejši dečkiRadio 1 Brezovica2:0 (25:13, 25:23)

Žirovnica23.11.2019OŠ Bršljin Novo mesto
Starejši dečkiRadio 1 Brezovica2:0

25:0, 25:0

Kostanjevica na Krki23.11.2019OŠ Bršljin Novo mesto
ČlaniPr`Kopač Brezovica3:2

26:24, 21:25, 20:25, 25:11, 15:11

Lubnik Škofja Loka16.11.2019OŠ. J. Janežiča, Šk. Loka
Mala OdbojkaBrezovica0:2 (25:27, 24:26)

Triglav Kranj16.11.2019ŠD Planina Kranj
Mala OdbojkaBrezovica2:0 (28:26, 25:19)

ACH Zmajčki16.11.2019ŠD Planina Kranj
ČlaniŠpan Brezovica0:3

21:25, 24:26, 23:25

PRO Volley15.11.2019OŠ Leona Štuklja Maribor
MladinciPr`Kopač Brezovica2:0 (25:18, 25:7)

Krka10.11.2019Balon, Brezovica
MladinciPr`Kopač Brezovica2:0 (25:13, 25:17)

Ljubljana Volley10.11.2019Balon, Brezovica
ČlaniŠpan Brezovica3:2 (25:18, 23:25, 25:18, 23:25, 15:12)

National Žirovnica09.11.2019Balon, Brezovica
ČlaniPr`Kopač Brezovica1:3

22:25,20:25,26:24,17:25

GO Volley09.11.2019Balon, Brezovica
ČlaniŠpan Brezovica3:1

22:25, 25:22, 25:16, 25:21

Kostanjevica na Krki06.11.2019Balon, Brezovica
ČlaniŠpan Brezovica3:2 (25:20, 23:25, 25:18, 24:26, 15:12)

FužinarSijMetal Ravne02.11.2019Balon, Brezovica
ČlaniŠpan Brezovica3:0 (27:25, 25:14, 25:22)

ŠD Braslovče26.10.2019OŠ Braslovče
ČlaniPr`Kopač Brezovica3:2

20:25,25:16,21:25,25:23,15:11

VC Portorož26.10.2019ŠD Lucija, Portorož
KadetiMontaža Škerjanec2:1 (25:21, 20:25, 15:13)

ACH Črnuče20.10.2019Balon, Brezovica
KadetiMontaža Škerjanec1:2 (18:25, 25:18, 07:15)

Calcit Volley20.10.2019Balon, Brezovica
ČlaniŠpan Brezovica3:0 25:22,25:15,25:16

Korvolley Mislinja19.10.2019Balon, Brezovica
ČlaniPr`Kopač Brezovica2:3

9:25,25:19,25:23,20:25,8:15

Ljubljana Volley19.10.2019Balon, Brezovica
Starejši dečkiRadio 1 Brezovica2:0 (25:20, 25:17)

Ljubljana Volley19.10.2019Balon, Brezovica
Starejši dečkiRadio 1 Brezovica2:0 (25:22, 25:14)

Krka19.10.2019Balon, Brezovica
KadetiMontaža Škerjanec2:0 (25:15, 25:23)

SEP Mokronog13.10.2019OŠ Stranje
KadetiMontaža Škerjanec0:2 (14:25, 15:25)

Calcit Volley13.10.2019OŠ Stranje
ČlaniŠpan Brezovica3:0 25:19, 25:21, 25:16

Calcit Volley12.10.2019OŠ Stranje
ČlaniPr`Kopač Brezovica3:1

25:21, 22:25, 25:20, 25:22

Črnuče ACH III12.10.2019Balon, Brezovica
Mala OdbojkaBrezovica0:2 (26:28, 20:25)

ACH Zmajčki12.10.2019OŠ Zbora odposlancev Kočevje
Mala OdbojkaBrezovica1:2 (08:25, 25:8, 10:25)

MOK Kočevje12.10.2019OŠ Zbora odposlancev Kočevje
ČlaniŠpan Brezovica3:0 25:21, 25:13, 25:19

KEKOOprema Žužemberk05.10.2019Balon, Brezovica
Mala OdbojkaBrezovica 10:2 (15:25, 22:25)

Triglav Kranj05.10.2019Balon, Brezovica
Mala OdbojkaBrezovica 11:2 (15:25, 25:12, 17:25)

MOK Kočevje05.10.2019Balon, Brezovica
Mala OdbojkaBrezovica 12:0 25:15, 25:19

KEKOOprema Žužemberk01.06.2019Balon, Brezovica
Mala OdbojkaBrezovica 12:0 25:21, 25:18

Krka01.06.2019Balon, Brezovica
Mini OdbojkaBrezovica Radio 12:1 (25:19, 19:25, 25:18)

SIP Šempeter25.05.2019Balon, Brezovica
Mini OdbojkaBrezovica Radio 12:1 (25:15, 25:08, 25:27)

Calcit Volley25.05.2019Balon, Brezovica
Mini OdbojkaBrezovica Radio 12:1 (25:19, 25:08, 18:25)

Hoče25.05.2019Balon, Brezovica
KadetiPr`Kopač Brezovica3:2 (14:25, 23:25, 25:20, 25:17, 16:14)

Maribor SGD Strdin19.05.2019ŠD Tabor Maribor
KadetiPr`Kopač Brezovica2:1 (23:25, 25:22, 15:10)

Panvita Pomgrad19.05.2019Tabor Maribor
Mala OdbojkaBrezovica 11:2 15:25, 25:16, 11:25

Salonit Anhovo18.05.2019ŠD Kanal
Mala OdbojkaBrezovica 10:2

21:25, 21:25

Ljubljana Volley18.05.2019ŠD Kanal
Mala OdbojkaBrezovica 12:0 (25:22, 27:25)

Krka18.05.2019ŠD Kanal
Starejši dečkiRadio 1 Brezovica2:0 (25:22, 26:24)

Krka12.05.2019Balon, Brezovica
Starejši dečkiRadio 1 Brezovica2:0 (26:24, 25:14)

SIP Šempeter12.05.2019Balon, Brezovica
Starejši dečkiRadio 1 Brezovica1:2 (21:25, 25:21, 13:15)

Panvita Pomgrad12.05.2019Balon, Brezovica
Mini OdbojkaBrezovica Radio 12:1 (25:17, 08:25, 25:11)

Calcit Volley11.05.2019OŠ Žužemberk
Mini OdbojkaBrezovica Radio 11:2 (25:16, 10:25, 20:25)

KEKOOprema Žužemberk11.05.2019OŠ Žužemberk
Mini OdbojkaBrezovica Radio 10:3 (11:25, 13:25, 10:25)

Fužinar Sij Metal11.05.2019OŠ Žužemberk
KadetiPr`Kopač Brezovica2:0

25:20, 25:11

KEKOOprema Žužemberk05.05.2019Balon, Brezovica
KadetiPr`Kopač Brezovica2:1

25:15, 26:28, 15:11

ŠD Braslovče05.05.2019Balon, Brezovica
KadetiPr`Kopač Brezovica2:0 (25:16, 25:19)

Salonit Anhovo14.04.2019Gimnazija Franceta Prešerna Kranj
KadetiPr`Kopač Brezovica2:1

20:25, 25:13, 15:11

Triglav Kranj14.04.2019Gimnazija Franceta Prešerna Kranj
ČlaniŠpan Brezovica3:1

23:25,25:16,25:21,25:20

Calcit Volley II12.04.2019Balon Brezovica
ČlaniŠpan Brezovica3:1

25:21,17:25,25:22,25:21

KEKOOprema Žužemberk06.04.2019OŠ Žužemberk
KadetiPr`Kopač Brezovica2:0

25:19, 26:24

Krka31.03.2019OŠ Bršljin Novo mesto
KadetiPr`Kopač Brezovica0:2

13:25, 24:26

KEKOOprema Žužemberk31.03.2019OŠ Bršljin Novo mesto
ČlaniŠpan Brezovica3:1

25:19, 23:25, 25:19, 25:21

Fužinar SIJ Metal Ravne30.03.2019OŠ P.Voranc, Ravne
Starejši dečkiRadio 1 Brezovica0:2 (09:25, 21:25)

Calcit Volley24.03.2019OŠ T. Brejca Kamnik
Starejši dečkiRadio 1 Brezovica1:2 (19:25, 25:22, 15:17)

Ljubljana Volley24.03.2019OŠ t. Brejca Kamnik
ČlaniŠpan Brezovica3:1

25:18, 25:18, 25:27, 25:20

PRO Volley23.03.2019Balon Brezovica
KadetiPr`Kopač Brezovica2:1 (25:21, 21:25, 15:12)

Triglav Kranj17.03.2019OŠ T. Brejca Kamnik
KadetiPr`Kopač Brezovica2:0 (25:14, 25:18)

Calcit Volley17.03.2019OŠ T. Brejca Kamnik
ČlaniŠpan Brezovica3:0

25:18, 25:22, 25:18

Črnuče ACH16.03.2019OŠ M.Pečarja, LJ-Črnuče
Mala OdbojkaBrezovica 12:0 25:19, 25:12

KEKOOprema Žužemberk16.03.2019ŠD Gaj, Kočevje
Mala OdbojkaBrezovica 12:0 25:17, 25:10

MOK Kočevje16.03.2019ŠD Gaj, Kočevje
Starejši dečkiRadio 1 Brezovica2:1 11:25, 25:22, 15:12

Krka10.03.2019ŠD Kanal
Starejši dečkiRadio 1 Brezovica0:2 18:25, 12:25

Salonit Anhovo10.03.2019ŠD Kanal
ČlaniŠpan Brezovica3:1

28:26, 25:21, 21:25, 25:20

ŠD Braslovče09.03.2019Balon Brezovica
ČlaniŠpan Brezovica2:3

22:25, 28:26, 25:18, 21:25, 10:15

GEN-I Volley01.03.2019ŠD Prvačina
KadetiPr`Kopač Brezovica0:2 24:26, 22:25

KEKOOprema Žužemberk17.02.2019Balon Brezovica
KadetiPr`Kopač Brezovica2:1 25:19, 23:25, 15:05

Salonit Anhovo17.02.2019Balon Brezovica
ČlaniŠpan Brezovica3:1

25:19, 9:25, 25:19, 25:16

SiPlayer Fram16.02.2019Balon Brezovica
Starejši dečkiRadio 1 Brezovica0:2 11:25, 19:25

Salonit Anhovo10.02.2019OŠ Ketteja in Murna Ljubljana
Starejši dečkiRadio 1 Brezovica0:2 12:25, 12:25

Ljubljana Volley10.02.2019OŠ Ketteja in Murna Ljubljana
ČlaniŠpan Brezovica3:1

25:23, 22:25, 25:16, 25:22

Korvolley09.02.2019Gimnazija Sl Gradec
ČlaniŠpan Brezovica2:3

19:25, 25:23, 25:22, 23:25, 16:18

Slovenska Bistrica02.02.2019ŠD Balon
Starejši dečkiRadio 1 Brezovica0:2 13:25, 15:25

KEKOOprema Žužemberk27.01.2019Balon Brezovica
Starejši dečkiRadio 1 Brezovica0:2 13:25, 15:25

Calcit Volley27.01.2019Balon Brezovica
ČlaniŠpan Brezovica0:3

16:25, 22:25, 19:25

SIP Šempeter26.01.2019ŠD OŠ Šempeter
Mini OdbojkaBrezovica Radio 12:1 (25:19, 07:25, 25:17)

Calcit Volley I26.01.2019OŠ Žužemberk
Mini OdbojkaBrezovica Radio 12:1 (25:17, 25:10, 18:25)

KEKOOprema Žužemberk26.01.2019OŠ Žužemberk
KadetiPr`Kopač Brezovica2:0 25:19, 25:22

Krka20.01.2019ŠD Kanal
KadetiPr`Kopač Brezovica2:0 25:14, 25:20

Calcit Volley20.01.2019ŠD Kanal
ČlaniŠpan Brezovica3:2

28:30, 22:25, 25:22, 25:22, 15:13

Calcit Volley II19.01.2019OŠ Stranje
Mala OdbojkaBrezovica 20:2 (16:25, 00:25)

ACH Črnuče19.01.2019OŠ M. Pečarja Ljubljana-Črnuče
Mala OdbojkaBrezovica 20:2 (16:25, 00:25)

GEN-I Volley19.01.2019OŠ M. Pečarja, Lj - Črnuče
Mala OdbojkaBrezovica 12:1 (21:25, 25:14, 25:19)

Salonit Anhovo19.01.2019Balon Brezovica
Mala OdbojkaBrezovica 12:0 (25:22, 25:11)

Calcit Volley19.01.2019Balon Brezovica
Mala OdbojkaBrezovica 20:2 (18:25, 14:25)

ACH Črnuče19.01.2019OŠ Maksa Pečarja, Lj - Črnuče
Starejši dečkiRadio 1 Brezovica1:2 25:21, 26:28, 14:16

Krka12.01.2019OŠ Žužemberk
Starejši dečkiRadio 1 Brezovica2:0 25:08, 25:16

KEKOOprema Žužemberk12.01.2019OŠ Žužemberk
MladinciBrezovica3:1

29:27, 25:21, 19:25, 25:21

OK Maribor20.12.2018Športna dvorana Tabor, Maribor
MladinciBrezovica2:0

25:17, 25:18

Panvita Pomgrad20.12.2018Športna dvorana Tabor, Maribor
Starejši dečkiRadio 1 Brezovica2:1

25:14, 15:25, 15:10

Krka16.12.2018OŠ Bršljin, Novo mesto
Starejši dečkiRadio 1 Brezovica2:0

10:25, 23:25

Črnuče ACH16.12.2018OŠ Bršljin, Novo mesto
ČlaniŠpan Brezovica1:3

25:20,22:25,24:26,19:25

Žužemberk15.12.2018ŠD Balon
Mala OdbojkaBrezovica 20:2 (02:25, 05:25)

Salonit Anhovo15.12.2018Balon Brezovica
Mala OdbojkaBrezovica 22:0 (25:22, 25:00)

Gen-I Volley15.12.2018Balon Brezovica
Mala OdbojkaBrezovica 12:0 (25:11, 25:18)

Salonit Anhovo15.12.2018Balon Brezovica
Mala OdbojkaBrezovica 12:0 (25:05, 25:00)

GEN-I Volley15.12.2018ŠD Balon - Igrišče 1
Mala OdbojkaBrezovica 20:2 (01:25, 02:25)

Salonit Anhovo15.12.2018ŠD Balon - Igrišče 2
KadetiPr`Kopač Brezovica2:0

26:24, 25:19

ACH Črnuče09.12.2018ŠD Gaj, Kočevje
KadetiPr`Kopač Brezovica2:0

25:11, 25:14

MOK Kočevje09.12.2018ŠD Gaj, Kočevje
ČlaniŠpan Brezovica3:1

25:22, 27:29, 25:20, 25:17

Fužinar SIJ Metal Ravne08.12.2018ŠD BalonNova zmaga za Špan Brezovico
MladinciBrezovica2:0

25:22, 25:13

ŠD Braslovče02.12.2018OŠ ŽužemberkMLADINCI MED ŠTIRIMI NAJBOLJŠIMI V DRŽAVI V 2018/19!
MladinciBrezovica2:0

25:14, 25:21

KEKOOprema Žužemberk02.12.2018OŠ ŽužemberkMLADINCI MED ŠTIRIMI NAJBOLJŠIMI V DRŽAVI V 2018/19!
ČlaniŠpan Brezovica1:3

18:25, 25:22, 22:25, 19:25

PRO Volley30.11.2018OŠ L. Štuklja, MariborČlani izgubili v Mariboru
Starejši dečkiRadio 1 Brezovica2:0

25:11, 25:13

Lubnik25.11.2018ŠD BalonNaši pred Lubnikom in za Ljubljano Volley
Starejši dečkiRadio 1 Brezovica0:2

17:25, 18:25

Ljubljana Volley25.11.2018ŠD BalonNaši pred Lubnikom in za Ljubljano Volley
ČlaniŠpan Brezovica3:1

25:17, 22:25, 25:21, 25:22

Črnuče ACH II24.11.2018ŠD BalonNova zmaga naših članov
KadetiPr`Kopač Brezovica2:0

25:05, 25:08

MOK Kočevje18.11.2018OŠ T. Brejca Kamnik
KadetiPr`Kopač Brezovica2:0

25:17, 25:17

Calcit Volley18.11.2018OŠ T. Brejca Kamnik
ČlaniŠpan Brezovica3:2

19:25, 21:25, 25:13, 30:28, 15:12

ŠD Braslovče17.11.2018BraslovčeZmaga po odbojkarskem maratonu
Starejši dečkiRadio 1 Brezovica0:2

21:25, 15:25

Ljubljana Volley11.11.2018ŠD Trata, Škofja LokaZmaga in poraz za starejše dečke
Starejši dečkiRadio 1 Brezovica2:0

25:17, 25:20

Lubnik11.11.2018ŠD Trata, Škofja LokaZmaga in poraz za starejše dečke
ČlaniŠpan Brezovica3:2

25:21, 22:25, 25:22, 22:25, 15:8

GEN-I Volley10.11.2018ŠD BalonNaši člani poskrbeli za presenečenje v 5. krogu 2. DOL
MladinciBrezovica2:0

25:21, 25:22

Kostanjevica na Krki04.11.2018OŠ Kostanjevica na KrkiMladinci v polfinalu, člani izgubili v Framu
MladinciBrezovica2:0

25:19, 25:11

Calcit Volley04.11.2018OŠ Kostanjevica na KrkiMladinci v polfinalu, člani izgubili v Framu
ČlaniŠpan Brezovica1:3

25:23, 19:25, 16:25, 19:25

SiPlayer Fram03.11.2018FramMladinci v polfinalu, člani izgubili v Framu
KadetiPr`Kopač Brezovica2:0

25:13, 25:18

Calcit Volley28.10.2018OŠ M.Pečarja, LJ-Črnuče
KadetiPr`Kopač Brezovica2:0

25:15, 25:15

Calcit Volley II28.10.2018OŠ M.Pečarja, LJ-Črnuče
ČlaniŠpan Brezovica3:2

21:25, 25:20, 25:21, 23:25, 16:14

Korvolley27.10.2018ŠD BalonČlani priigrali prvo domačo zmago
Starejši dečkiRadio 1 Brezovica0:2

22:25, 19:25

Ljubljana Volley21.10.2018OŠ Ketteja in Murna, LjubljanaS tekmami začeli tudi naši dečki
Starejši dečkiRadio 1 Brezovica2:0

25:14, 25:16

Lubnik21.10.2018OŠ Ketteja in Murna, LjubljanaS tekmami začeli tudi naši dečki
ČlaniŠpan Brezovica3:1

25:22, 25:22, 18:25, 25:21

Slovenska Bistrica20.10.2018Slovenska BistricaNaši člani v Sl. Bistrici do prve zmage v 2. DOL
ČlaniŠpan Brezovica1:3

21:25, 18:25, 25:17, 23:25

SIP Šempeter13.10.2018ŠD BalonSIP Šempeter boljši od naših fantov
ČlaniŠpan Brezovica1:3

15:25, 18:25, 25:23, 22:25

Športni park Ludus10.10.2018ŠD Balon
MladinciBrezovica2:0

25:11, 25:12

Krka06.10.2018ŠD Balon
MladinciBrezovica2:0

25:21, 25:11

Ljubljana Volley06.10.2018ŠD Balon
ČlaniŠpan Brezovica3:0

29:27, 25:22, 25:22

Mivka Mokronog03.10.2018ŠD BalonČlani Špan Brezovica sezono začeli z zmago
KadetiPr`Kopač Brezovica2:0

25:14, 25:23

ACH Črnuče30.09.2018ŠD Balon
KadetiPr`Kopač Brezovica2:1

30:28, 20:25, 15:13

Calcit Volley30.09.2018ŠD Balon